18 Ocak 2017 Çarşamba 21:29
Bir Garip Aşk 58.bölüm fragmanı 19 Ocak Perşembe Kanal 7 Arnav’ın Zor Anları

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve Hint yapımlı olan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 19 Ocak Perşembe akşamı 58.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Hafta içi her akşam ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümünde sevenlerinin karşısına çıkan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2011-2012 yıllarında Hindistan’da yayınlanan ve o süreç içerisinde de o döneme damgasını vuran Bir Garip Aşk dizisi 58.bölüm ile 18 Ocak Perşembe akşamı yayınlanmaya hazırlanıyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünde yaşananlar şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Yeni evli çiftler balayına çıkma fırsatı bulamayan evli çiftlere sürpriz yapmak isteyen Anjali ise Raizada malikanesini otele dönüştürmüştür. Khushi’nin hatası ile birlikte Arnav’ın sesi kısılmıştır ve kendisini bekleyen çok önemli bir iş toplantısına bu halde katılır.

Evdekiler ise Anjali ve Devyani önderliğinde yeni evli çiftimiz için bir sürpriz hazırlamak isterler. Khushi, Arnav, Payal ve Akash eve döndüklerinde ise Raizada malikanesi bir otel gibi yeniden inşa ederler.

Manaroma ve kocasını otel çalışanı rolünde yaparken görmek ise onları daha çok şaşırtır.

Son Güncelleme: 19.01.2017 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş