16 Ocak 2017 Pazartesi 21:46
Bir Garip Aşk 56.bölüm fragmanı 17 Ocak Salı Khushi’nin Çabaları

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 55.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte haberin detayları..

Ülkemize son dönemlerde giriş yapan ve damga vuran Hint dizilerinin başında gelen ve her bölümü akşamları saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında olmaya devam eden Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 16 Ocak Pazartesi 55.bölüm ile ekranlarda olan dizide Khushi kendi şirketini açmak istiyor. İşte son bölüm gelişmeleri;

Son bölüm Özeti:

Arnav’ın Khushi yüzünden boynu tutulmuştur. Onu ofis çalışanlarına yemek servis ederken görünce iki kat sinirlenen Arnav’ın tepkilerinin ardından bu işleri büyütmeye hazırlanan Khushi’nin planlarını Arnav bozar.

Khushi’nin odada yaptığı süslemeler Arnav’ın tepkisini çeker ve bu tepkisini göstermek için de havuzun kenarına hazırlanan yer yatağında uyur. Sabah kalktığında ise boynunun tutulduğunu gören Arnav’a asıl sürpriz ise ofiste olacaktır.

Khushi evde hazırladığı yemekleri ofise getirir ve çalışanlara verir. Arnav ise Shyam ile Khushi’nin konuşmalarına kulak verir. Eniştesine karşı güvenini kaybeder ve ona karşı önemli bir karar alır.

Khushi’nin kendine KKGSR adında bir şirket açmaya çalışması ile birlikte Arnav bu işi bozar.

Yorumlar

Google+'da Paylaş