15 Ocak 2017 Pazar 11:42
Bir Garip Aşk 55.bölüm fragmanı 16 ocak Pazartesi Payal’in Başı Dertte
 Kanal 7 ekranlarının en çok takip edilen Hint dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 54.bölüm ile 15 ocak Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte ayrıntılar!

 

Khushi İle Arnav’ın hikayesini ele alan ve 2011-2012 yılları arasında Hindistan’a damgasını vuran Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 54.bölüm ile ekranlarda oldu ve yine tam not aldı.

16 Ocak Pazartesi akşamı 55.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan diziden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Khushi’nin anlaşmaya uymayacağını anlayan Arnav Payal’i yanına çağırır ve ondan boşanma belgelerinin hazırlanmasını ister. Manaroma ise Payal’i zor bir teste tabi tutacaktır.

Arnav eve döner ve Khushi’nin gelmediğini görünce anlaşma maddelerine uymadığı için Payal ile konuşmaya başlar. Khushi’nin son anda eve gelmesi ile birlikte her şey tatlıya bağlanmış gibi dursa da  Payal neler olup bittiğini merak etmektedir.

Okuduğu dergiden hareketle Payal’i mutfakta zor bir testten geçiren Manaroma ise yaptıklarından dolayı pişmanlık duymaz. Khushi ise Devyani için dans gösterisi hazırlar.

Madhumati ve Garima’nın ise Khushi için sürprizi vardır. Payal kendisine verilen zor görevlerin üstesinden gelebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Son Güncelleme: 15.01.2017 11:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş