14 Ocak 2017 Cumartesi 15:25
Bir Garip Aşk 54.bölüm fragmanı 15 ocak Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 15 ocak Pazar akşamı yayınlanacak dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Son dönemlerin en çok reyting alan yapımlarından bir tanesi de Bir Garip Aşk dizisi diyebiliriz. Bir başka Hint yapımı olan Yalancı Bahar’ın bitimi ile birlikte sevenlerinin karşısında olan Bir Garip Aşk dizisi 15 Ocak Pazar akşamı 54.bölüm ile yayınlanıyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Arnav Khushi’nin anlaşmaya uymayacağını düşünür ve Payal’i yanına çağırarak ondan boşanma belgelerini imzalamasını ister. Manarolma ise Payal’i oldukça zor durumda bırakacak hamleler yapar.

Arnav eve döner ve Khushi’nin eve gelmediğini görünce anlaşma maddelerine uymayan Khushi’nin ardından Payal ile konuşmaya başlar. Lhushi’nin son anda dönmesinin ardından har şey her ne kadar tatlıya bağlansa da Payal neler olup bittiğini merak eder.

Payal ise okuduğu dergi ile birlikte Manaroma tarafından zor bir teste tabi tutulur. Bayram kutlamalarında Devyani’nin yüzünü güldürmek için dans gösterisi hazırlayan Khushi ise herkesi şaşırtacaktır. Madhumati ve Garima da Khushi’ye sürpriz hazırlamıştır.

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 14.01.2017 15:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş