12 Ocak 2017 Perşembe 12:06
Bir Garip Aşk 52.bölüm fragmanı 13 ocak Cuma Kanal 7
 Ülkemizin sevilen Hint yapımlı dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 13 ocak Cuma günü 52.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan Bir Garip Aşk ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Haftanın her akşamı sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Bollywood yapımları içerisinde Hindistan’da en çok ilgi gören diziler arasında gösterilen Bir Garip Aşk dizisi 51.bölüm ile ekranlarda oldu.

Önemli gelişmelere tanıklık ettiğimiz Bir Garip Aşk dizisinde Davetliler Devyani’den hesap soruyor! İşte 51.bölümden gelişmeler;

51.bölüm özeti:

Anjali Arnav’a kendisinden Khushi hakkında neler sakladığını sorar. Bunlar yaşanırken Payal’i görmek için eve gelen davetlilerin karşısına üzerindeki gelinlik ile çıkan Khushi orada bulunanlar asında büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olur.

Öte yandan Devyani’ye gelen sorular ise Khushi’nin neden ablası gibi giyindiği yönünde olur. Devyani misafirler gittikten sonra ilk kez Khushi’ye karşı sert yüzünü göstermiştir.

Ritüeller gereği Payal’i almaya gelen Madhumati’yi gören Khushi ise ondan kendisini beklemesini ister. Madhumati geri döndüğünde neler olduğunu öğrenen Khushi’nin barışma hayalleri bir kez daha yıkılır.

 

Bir Garip Aşk dizisi her gün yeni bölümleriyle akşam saat 21.10’de Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 12.01.2017 12:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş