11 Ocak 2017 Çarşamba 18:59
Bir Garip Aşk 51.bölüm fragmanı 12 Ocak Perşembe Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 12 ocak Perşembe akşamı 51.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Hint yapımlı diziler arasında yer alan ve ülkemizde büyük ilgi gören Bir Garip Aşk dizisi haftanın her akşamı Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısında oluyor. Yine heyecan dolu bir bölümle yayınlanan diziden gelişmeleri sizler için hazırladık.

12 ocak Perşembe akşamı ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin son bölümden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Khushi ve Arnav’ın beklenmedik evliliği ile birlikte tüm aileyi büyük bir şaşkınlık yaşar. Madhumati ve Shyam olmak üzere herkes bu evliliğin karşısında duracaktır.

Genç çiftimiz Khushi ve Arnav’ın evlilik haberi kısa süre içerisinde duyulur. Öte yandan Manarıma da tıpkı Payal gibi kötü davranmaya devam eder. Khushi’yi yalnız başına yakalayan Shyam ise ondan Arnav ile evliliğinin hesabını sorar.

Son günlerde yaşanan olumsuzluklarda dolayı Devya’nın sağlığı kötüye gider. Anjali ve Arnav ise Khushi yüzünden başlayan tartışma giderek büyür ve Madhumati ve Garima da sessizliğini korumuştur.

Raizada ve Gupta aileleri de bu ikinci evliliği nasıl karşılayacaklardır merak konusu olmuştur.

Son Güncelleme: 11.01.2017 19:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş