03 Ocak 2017 Salı 19:38
Bir Garip Aşk 43.bölüm fragmanı 4 Ocak Çarşamba Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 3 Ocak Salı günü 42.bölüm ile ekranlarda oldu ve yine sevenlerini ekran başına kilitledi. İşte detaylar!

 

Hindistan yapımlı diziler son dönemlerde ülkemizde büyük ilgi görmüş durumda.. Bu dizilerden bir tanesi de Bir Garip Aşk dizisi oldu. Haftanın her akşamı Kanal 7 ekranlarında olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Bir Garip Aşk dizisi 42.bölüm ile 3 Ocak Salı akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;
Son bölüm özeti:

Khushi ile Arnav kendileri Nani tarafından düzenlenen dans yarışması için kıyasıya rekabet etmeye devam ederler. Manaroma’nın Payal hakkındaki düşünceleri değişmez ve Payal’in Raizada ailesinin bir parçası olmasını kabullenememektedir.

Arnav gürültülü ortamları sevmez ve Sangeet’i iptal ettiğini Khushi’ye bildirir. Nani ise Arnav ve Khushi’nin rekabet içinde olacağı bir dans yarışmasını düzenler.

Khushi ise yarışın kazananı olmak için elinden geleni yapar. Madhumati ise Shyam’ın ondan gizlediği bir şeyler olduğunu fark eder.

Nanda Kishore’un Khushi hakkında söyledikleri ile birlikte Arnav’ın kıskançlık duygusu yeniden ortaya çıkar!

Son Güncelleme: 03.01.2017 19:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş