02 Ocak 2017 Pazartesi 16:30
Bir Garip Aşk 42.bölüm fragmanı 3 Ocak Salı Kanal 7 Arnav’ın Planı
 Hindistan yapımlı diziler arasında ülkemizde beğeniyle takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 3 ocak Salı günü 42.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin ayrıntıları sizlerle!

 

Haftanın her günü ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. 2015 yılının ardından ikinci kez ülkemizdeki hayranlarının karşısında olan Bir Garip Aşk dizisi 3 Ocak Salı akşamı 42.bölüm ile ekranlarda oluyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünden gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Nanda Kishore artık Arnav için büyük bir risk faktörü olarak göze çarpmaktadır. Arnav ise Akash’ın yardımları ile birlikte onu aradan çıkartmak için kolları sıvar. Shyam ise Anjali’den kurtumak için planını devreye sokrar.

Shyam Anjali’den sonsuza dek kurtulmak ister. Evindeki havuzun içerisine elektronik bir düzey yerleştiren Shyam’ın ardından Anjali ise her şeyden habersiz bir şekilde Shyam tarafından dansa kaldırılır.

Shyam planını gerçekleştirmek için dans figürleri ile birlikte onu havuzun kenarına doğru yönlendirmektedir. Anjali tam suya düşecekken Manaroman’nın eşi çıka gelir.

Nanda Kishore ise Khushi’ye gönlünü fena halde kaptırmıştır. Onu yeniden görebilmek için Raizadaların evine gece yarısı girmek ister.

Son Güncelleme: 02.01.2017 16:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş