24 Aralık 2016 Cumartesi 14:54
Bir Garip Aşk 33.bölüm fragmanı 25 Aralık Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ile sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 33.bölüm işe 25 Aralık Pazar günü ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Bir dönem ülkesi Hindistan’da yayınlanan ve ekranlara damgasını vuran Bir Garip Aşk dizisi yolu ülkemiz Türkiye’ye de düştü. Başrollerinde Barun Sobti, Sanaya Irani gibi isimlerin rol aldığı Bir Garip Aşk dizisi Yalancı Bahar’ın bitmesi ile birlikte Türkiye’deki Hint dizisi severlerin karşısında olmaya başladı.

25 Aralık Pazar akşamı 33.bölüm ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünden gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünde Khushi Anjali’yi arayarak işi bıraktığını açıklar ve Raizada malikanesine de bir daha uğramayacağı kararını bildirir. Bunun ardından Lavanya ise Khushi ile anılarını Arnav’a anlatırken onun çok sinirlendiğinin farkına varır.

Devyani ise Anjali’den bir yolunu bularak Khushi’nin eve tekrar dönmesini ve işe devam etmesini ister. Khushi cephesinde bunlar yaşanırken Shyam ise evlilik konusunda hazırlıklarına başlar.

Khushi ise Arnav’ın evleniyor olmasına rağmen mutsuz görünmeleri ise ailelerin dikkatini çeken bir durum haline gelmiştir. Lavanya’nın yaptığı ile birlikte Devyani çileden çıkar.

 

Bir Garip Aşk 33.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 24.12.2016 18:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş