19 Aralık 2016 Pazartesi 20:43
Bir Garip Aşk 28.bölüm fragmanı 20 Aralık Salı Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. 28.bölüm ile 20 Aralık Salı sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Haftanın her akşamı sevenlerinin karşısında olmaya devam den Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2015 yılının ardından Yalancı Bahar dizisinin bitimi ile birlikte yeniden ekranlarda olan  Bir Garip Aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor.

20 Aralık Salı akşamı 28.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Khushi Anjali’nin özel isteğinin ardından havuzun çevresini ışıklarla süsler ve Arnav’ın da oraya gelmesi de ikili arasında uzun süre romantik dakikaların yaşanmasına neden olacaktır. Arnav ile arasında geçenleri eve dönerken hatırlayan Khushi ne hissettiklerini sorgulamaya başlar.

Shash’nin hastalığı ile birlikte Shyam ise Khushhi’ye hiç beklemediği bir anda evlilik teklifinde bulunur. Son günlerde ise Arnav’daki değişikliği fark eden Anjali ise neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Devyani ise uzun süredir merak ettiği Raizada malikanesinde kalan Lavanya’dan şikayetçidir.

Khushi ile Arnav arasında yaşananlar ile birlikte neler olacağı merak ediliyor. Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.25’de Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 19.12.2016 20:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş