16 Aralık 2016 Cuma 10:44
Bir Garip Aşk 25.bölüm fragmanı 17 Aralık Cumartesi Khushi ve Arnav
 Hindistan yapımlı diziler arasında en çok reyting alan yapımlardan bir tanesi de Bir Garip Aşk dizisi oldu. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bir Garip Aşk 24.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümü ilgi ile takip edilen Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Kötü bir tesadüf sonucunda tanışan ve bu tanışmanın aşk ile devam etmesi ile birlikte devam eden Khushi ile Arnav’ın hikayesi Bir Garip Aşk ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Son olarak 24.bölüm ile 16 Aralık Cuma akşamı sevenlerinin karşısında olan Bir Garip Aşk’ta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;


24.bölüm özeti:

Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünde Arnav’ın bayıldığını gören Khushi onun için elinden geleni yapar. Yaşanan bir aksilik ile birlikte ikisi de uzun bir yolculuğa çıkar. Arnav mutfağa gider ve Khushi’den yardım ister. İlk başta olan biteni anlamayan Khushi ise Arnav bayılınca çok endişelenir.

Shyam hakkında endişeleri bir türlü bitmeyen Shashi ise onun hakkında ipuçlarına ulaşır. Lavanya’ya yardım etmek isterken Arnav’ın araba bagajına gizlenmek zorunda kalan Khushi ise çok tedirgindir.

Khushi’nin araba bagajına saklanması ile birlikte Arnav ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkarlar. Artık ikili arasındaki nefret yerini başka duygulara bırakmaya başlamıştır!

 

Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin başrollerinde oynadığı Bir Garip Aşk her akşam saat 21.25’de Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 16.12.2016 10:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş