10 Aralık 2016 Cumartesi 12:19
Bir Garip Aşk 21.bölüm fragmanı 11 Aralık Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarında yayın hayatını devam ettiren Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 21.bölüm ile 11 Aralık Pazar günü yayınlanıyor. İşte Bir Garip Aşk ile ilgili haberimiz..

 

Haftanın her akşamı sevenlerinin karşısında olan Hindistan yapımlı Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı Bir Garip Aşk dizisi 11 Aralık Pazar akşamı 21.bölüm ile yayınlanacak.

Manaroma ile Khushi arasında yaşananların damgasını vurduğu Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Bir Garip Aşk’ta Devyani, Manaroma ve Lavanya’nın kendisini kandırmaya çalıştığını anlar. Lavanya artık Arnav ile yaşamak değil bunun ötesinde evlenmek ister. Öte yandan Manaroma ise Khushi’yi evde kaybolan değerli bir kolyeyi çalmakla suçlar.

Lavanya ve Manaroma tarafından kendisine getirilen keçinin Laksmi olmadığını anlayan Devyani harekete geçer. Khushi ise Laksmi ile birlikte eve gelir ve Devyani’nin sinirleri yatışır. Shyam’ın isteği sonucunda onun kendisine hediye ettiği bir pahalı kolyeyi takmak zorunda olan Anjali ise kutunun için kolye olmadığını görür.

Bunun ardından Manaroma ise kolyenin Khushi tarafından çalındığını belirtir. Lavanya ise evlilik fikrine soğuk bakarken Khushi’nin anlattıklarının ardından konu ile ilgili fikri değişir. Arnav, Lavanya’nın evlilik isteğine vereceği yanıtla herkesi şaşırtır.

Son Güncelleme: 10.12.2016 12:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş