09 Aralık 2016 Cuma 17:11
Bir Garip Aşk 20.bölüm fragmanı 10 Aralık Cumartesi Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizi 20.bölüm ile 10 Aralık Cumartesi günü yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan ve Bollywood yıldızlarının üst sıralarda yer aldığı Bir Garip Aşk dizisinde heyecan sürüyor. 2015 yılında ilk olarak ülkemizde sevenlerinin karşısına çıkan Bir Garip Aşk dizisi uzun zaman ardından yeniden yayınlanmaya başlamıştı.

10 Aralık Cumartesi günü yayınlanacak olan dizide son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Maddi çıkarları yüzünden Anjali ile ilişkisini sürdürmeye devam eden Shyam Khushi için tekrardan gözden geçirir. Lavanya’yı eğiten Khushi diğer yandan da Arnav’dan geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya çalışmaktadır.

Khushi Arnav hakkında yaşadıklarını evdekilere anlatır. Daha sonra da Shyam ile baş başa kalan Khushi uzun bir sohbete dalar. Shyam Khushi’yi elde etmek için zamanı geldiğinde Arnav ile mücadele etmeyi kafasına koymuştur.

Manaroma ise Lavanya’yı ziyaret eder ve ona Davyani’nin gözüne girmesini kolaylaştıracak bir ipucu daha verir. Laksmi’nin bakımını üstlenen Lavanya bir anlık ihmalkarlığı ile kötü sonuçların nedeni olacaktır.

Son Güncelleme: 09.12.2016 17:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş