07 Aralık 2016 Çarşamba 21:30
Bir Garip Aşk 18.bölüm fragmanı 8 Aralık Perşembe Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 18.bölüm ile ekranlarda olacak dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hindistan’da bir döneme damga vuran ve ünlü Bollywood yıldızlarının rol aldığı Bir Garip Aşk dizisi daha önce de 2015 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanmıştı. Yalancı Bahar dizisinin bitiminin ardından tekrardan sevenlerinin karşısına çıkan Bir Garip Aşk dizisi yine aynı ilgiyi görmüş durumda.

18.bölüm ile 8 Aralık Perşembe günü yayınlanmaya hazırlanan dizide son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Raizada malikanesinden Arnav tarafından kovulan Khushi çok üzgün durumdadır. Anjli’nin tepkisi ile birlikte Khushi’yi geri getirmeye giden Arnav’ın duyguları ise çok karışır.

Khushi ile mutfakta karşılaşan Arnav onu herkesin içinde azarlar ve evden kovar. Khushi’nin gidişi ile birlikte Anjali çok üzülür ve Arnav’a sergilediği kötü davranışların ardından çok kızar ve evden ayrılır.

Devyani ise Khushi’nin eve geri gelmesinden yanadır ve Anjali ise bu şekilde ikna olabileceği düşünülür. Payal Arnav’ın Khushi’yi yeniden Raizada malikanesine gitmesine engel olmak ister.

 

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.25’de Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor ve ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 07.12.2016 22:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş