05 Aralık 2016 Pazartesi 18:48
Bir Garip Aşk 16.bölüm fragmanı var mı 6 Aralık Salı Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımlarından olan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Bir Garip Aşk’ın 16.bölüm fragmanı oldukça merak ediliyor. İşte dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hindistan’da bir döneme damgasını vuran ve 12 sezon yayınlanan Bir Garip Aşk dizisi ülkemizde ilk olarak 2015 yılında ekranlarda olan Bir Garip Aşk uzun zaman ardından yeni bölümleriyle tekrardan yayın hayatına merhaba dedi.

6 Aralık Salı günün yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Arnav şirketin kuruluş yıldönümü için verdiği kutlamalar için pastaları sipariş eder ve teslim alırken ise çok şaşıracaktır. Aldığı alkolün etkisinin ardından kendinden geçen Kavanya ise Devyani hakkındaki düşüncelerini açıkça söyler ve ortalık bir anda karışır.

Arnav ise Khushi’yi mutfağında görünce çok şaşırır. Anjali Arnav’a Khushi’nin orada bulunma sebebinin ise yıldönümü partisi olduğunu söyler. Khushi ise bu açıklamadan memnun kalır ve eve kendisi ile gelen Shyam’ı arar.

Bu arada ise Manaroma tatlı siparişi ile ilgili olarak Khushi ile yapılan anlaşmanın iptal edilmesi görüşünü benimsemiştir. Lavanya ise partide sarhoş olması ile birlikte olayların karışmasına neden olacaktır. Devyani’ye hakaret eden Lavanya Arnav tarafından uzaklaştırılmaya çalışılır.

 

Bir Garip Aşk dizisinin 16.bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde bulabilirsiniz!

Son Güncelleme: 05.12.2016 18:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş