02 Aralık 2016 Cuma 11:52
Bir Garip Aşk 13.bölüm fragmanı 3 Aralık Cumartesi Kanal 7
 Hindistan yapımlı olarak ülkemizde yayın hayatını sürdürmeye devam eden diziler arasında yer alan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. 13.bölüm ile 3 Aralık  Cumartesi akşamı yayınlanacak olan diziden gelişmeler sizlerle!

 

Her bölümü merakla takip edilen ve uzun zaman ardından yeniden yeni bölümleriyle karşımızda olan Bir Garip Aşk dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Her akşam saat 21.25’de Kanal 7’de hayranlarının karşısına çıkan Bir Garip Aşk dizisi 13.bölüm ile 3 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Son bölüm özeti:

Bir Garip Aşk son bölümde Pazar sabahı gizlice ofise giren Khushi Arnav’ı karşısında görmesinin ardından çok şaşırır. Khushi’den odasına gelmesini isteyen Arnavın bu isteği kabul görmez. Khushi’nin tek bir amacı vardır eşyalarını alıp eve dönmek.

Arnav ise Khushi’nin tüm bu inadına rağmen onunla konuşmaya kararlıdır. İkili arasında bir gerilim yaşanır. Shyam’ın konuşmalarına kulak misafiri olan Anjali ise duydukları karşısında şaşkına döner.

Lavanya ise bavulunu alarak Raizada ailesinin yanına gelir. Bu durumdan en çok rahatsız olan ise Devyani olacaktır. Shyam’ın oyununu ortaya çıkacak mıdır hep birlikte göreceğiz.

Öte yandan Devyani Arnav’ı tehdit ettikten sonra tekrardan işe girebilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Kanal 7 ekranlarında olacak!

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş