26 Ocak 2017 Perşembe 11:55
Bir Deli Sevda Ne Zaman Başlıyor?Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

 Fox Tv ekranlarında bir çok kaliteli yapımın ardından şimdi de Bir Deli Sevda dizisi yollara düştü. Pastel Film ekibinin projesini üstlendiği dizi İstanbul sokaklarında, sakin semtlerde çekilmesi planlanıyor. Kaan Yıldırım ve Cansu Tosun'un başrollerini paylaştığı merakla beklenen dizi , İstanbul ‘u  da seyretmenin keyfini izleyenlerine en iyi şekilde yaşatacağı fikrindeyiz.

CANSU TOSUN KİMDİR?

Almanya’nın Nünberg şehrinde dünyaya gözlerini açan Cansu Tosun , 26 Ocak 1988 doğumludur.  Anne tarafından da baba tarafından da Kayserili olan güzel oyuncunun annesi 16 yaşında ,babası da 22 yaşındayken Almanya ‘ya göç etmiş.  Nünberg’te postane yöneticiliği yapmakta olan babası ve mağaza çalışanı olan annesi Almanya’da yaşıyor. 13 yıl bale eğitimi alan güzel sanatçı bale eğitimini Nünberg Operası’nda aldı.Liseden sonra yüksek okul eğitimi başlayınca baleyi bırakıp caz ve hip-hop danslarına yöneldi.
4 yaşından itibaren Alman markaları için fotomodellik yaptı. Kaliteli markalara yüz olan Cansu Tosun’un ikiz erkek kardeşi vardır.  Lise eğitimini ticaret üzerine tamamlayan güzel , menajer Şebnem Özberk ile tanıştı. Oyunculuk hayali ile hiç bilmediği İstanbul'a onun yanına gelerek yerleşmiş. Oyuncu olmak için 2010 yılında Türkiye’ye gelen  Yılmaz Erdoğan’ıb yönettiği BKM Mutfak  ekibinden dersler almıştır. 3.Mota Okulu'nda da  Ümit Çırak'tan oyunculuk eğitim aldı. profesyonel fotomodel Cansu Tosun , 2011 yılında TRT'de oynayan "Küçük Hanımefendi" adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı. 2012 yılında Kanal D de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde Zehra karakterine can verdi.

2013 yılında, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı ve "Refik Halit Karay"ın "Bugünün Saraylısı" adlı romanından uyarlanan aynı adlı dizide Serhat Teoman, Selçuk Yöntem, Nazan Kesal ve Ali Ersan Duru ile başrolde oynadı.2014 yılında başrollerde Keremcem'in oynadığı "İksir: Dedemin Sırrı" adı sinema filminde oynadı.

 

Son Güncelleme: 26.01.2017 12:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş