20 Ocak 2017 Cuma 15:12
Beyaz Show yeni bölüm yayınlanacak mı 20 Ocak Cuma var mı

Kanal D ekranlarının yıllardır vazgeçilmez programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beyaz Show ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 20 Ocak Cuma akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili bilgiler sizlerle!

Türk televizyonlarına damga vurmuş ve yıllardır Kanal D’nin vazgeçilmeyen talk show programı olarak yayın yapmaya devam eden Beyaz Show her bölümü ile reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla yayınlanmaya devam eden Beyaz Show bu sezon itibariyle bir format değişikliğine gitme kararı almıştı. Geçtiğimiz yıllarda her Cuma yayınlanan Beyaz Show bu sezon itibariyle 2 hafta 1 Cuma akşamı yayınlanıyor.

Beyazıt Öztürk’ün isteği doğrultusunda değiştirilen bu formatla birlikte Beyaz Showfarklı şehirlerde konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Değişen formata göre son olarak 13 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olan Beyaz Show bu hafta 20 Ocak Cuma ekranlarda olmayacak. Son olarak yayınlanan bölümünde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sertab Erener, Esra Erol, Cengiz Kurtoğlu gibi isimleri ağırlayan Beyaz Show yeni bölümü ile 27 Ocak Cuma akşamı Arka Sokaklar yeni bölümünün ardından Kanal D ekranlarında olacak!

Yorumlar

Google+'da Paylaş