15 Aralık 2016 Perşembe 11:19
Beyaz Show bu haftaki konukları kim 19 Aralık Cuma
 Kanal D ekranlarının sevilen programlarından olan Beyaz Show’da eğlence devam ediyor! Yeni formatı ile birlikte 2 haftada bir yayınlanmaya devam eden Beyaz Show 19 Aralık Cuma günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak. İşte detaylar..

 

Beyazıt Öztürk’ün kendine has sunumuyla yıllardır Kanal D’nin vazgeçilmezleri arasında yer alan Beyaz Show bu sene farklı bir format ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yayınlanma süresini 2 haftada 1 olarak değiştiren ve bunun yanı sıra da şehir şehir gezerek konuklarını ağırlayan Beyaz Show geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştır.

19 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümü ile ekranlarda olacak Beyaz Show’un bu hafta merakla beklenen konukları da açıklandı. Yayınlanan fragmanı ile birlikte yine bizleri çok eğlenceli bir bölüm daha bekliyor!

Beyaz Show 19 Aralık Konukları

Beyaz Show’da bu hafta son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan ve Okyanus parçası ile büyük çıkış yakalayan Derya Uluğ, yine ülkemizin sevilen sanatçılarından Gökhan Özen ve Ziynet Sali konuk olacak.

Son dönemlerin sevilen filmlerinden olan Görümce filminin başrol oyuncularımdan Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece de Beyaz Show’un bu haftaki konuklarından olacak.

Beyaz Show 19 Aralık Cuma Arka Sokaklar yeni bölümünün hemen ardından Kanal D ekranlarında olacak!

Son Güncelleme: 15.12.2016 11:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş