13 Ocak 2017 Cuma 00:00
Beyaz Show 13 Ocak 2017 Cuma konukları kimler geliyor?
 Türk televizyonlarının eskitemediği programlar arasında yer alan Beyaz Show programı 13 Ocak Cuma akşamı yeni bölümü ile hayranlarının karşısına çıkıyor! Beyaz Show bu haftaki konukları ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

2016-2017 yayın dönemi itibariyle format değişikliğine giden Beyaz Show 2 haftada 1 yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Turne şeklinde yapılan yayınlarda farklı şehirlerde kurulan stüdyolarda Beyazıt Öztürk birbirinden ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Beyaz Show son olarak 30 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olmuş ve seyredenlere harika bir program sunmuştu. 13 ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Beyaz Show’da yine birbirinden ünlü konukları görme imkanı bulacağız.

Beyaz Show 13 Ocak Cuma Konukları

Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan Cengiz Kurtoğlu Beyaz Show’un konuklarından bir tanesi olacak. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Çalgı Çengi İkimiz filmi ile sinemada hayranlarının karşısında boy gösteren Ahmet Kural ve Murat Cemcir de Beyaz Show’un konuklarından..

Ülkemizin usta oyuncularından olan Rasim Öztekin ve ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da İzdivaç programının sunumunu yapan Esra Erol da Beyaz Show’un konuğu olacak.

Beyaz Show yeni bölümü ile Arka Sokaklar’dan hemen sonra Kanal D’de!

Son Güncelleme: 13.01.2017 14:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş