20 Ocak 2017 Cuma 15:19
Beni Affet 1103.bölüm özeti 23 Ocak Cuma Pazartesi tüyoları neler yaşanıyor?

Star Tv ekranlarının gündüz kuşağında yayın hayatına devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 23 ocak Cuma günü yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Bir haftayı daha geride bırakan tecrübeli dizi Beni Affet böylelikle 1100 bölüm barajını da aşmış oldu.

Yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağı kozlarından olan Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Harika apar topar hastaneye kaldırılır. Bunun ardından ona çarptığını zanneden Bahar ise kendini suçlamaya başlamıştır. Firdevs’in yaptıklarından dolayı haberdar olan İsmet ise karısı ile yüzleşir. Bahar’ın Harika ile ilgili aldığı karar ise Onur’u çok zor duruma sokar. Ceylan ise Kader’in kadınlık gururuyla oynar ve Kader çılgına döner.

Feride’nin tolu ise Yaman’ın hassas günler geçiren kız kardeşi ile kesişecektir. Yaman ise bunun altında başka bir durumun olduğundan şüphelenir. Ahmet ise mirasıyla ilgili can alıcı bir maddeyi açıklar ve Yaman çılgına döner.

Feride ise kızına kavuşmak için her şeye razıdır. Sıla ve Murat ise sonunda evlenir. Cüneyt’in bunu öğrenip öğrenmeyeceği konusu ise merak edilir.

Son Güncelleme: 20.01.2017 16:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş