18 Ocak 2017 Çarşamba 18:00
Beni Affet 1101.bölüm özeti 19 Ocak Perşembe tüyoları!

Star Tv ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağının tartışmasız bir numaralı yapımlarından Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 1101.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisi 1100 bölümü geride bıraktı. Uzun yıllardır Star Tv’nin sevilen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağında önemli başarılara imza atan Beni Affet dizisi 19 ocak Perşembe günü 1101.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor.

Bir haftayı daha geride bırakmaya hazırlanan Beni Affet dizisinin bu bölümünden bilgiler şu şekilde;

1101.bölüm özeti:

Onur Bahar’a sürpriz yapmıştır. Gecikmiş bayalı tatilini ayarlayan Onur bu vesileyle Bahar ile olan buzları eritme fırsatı bulur. Firdevs de bunu bozmak için korkunç bir yol seçer ve Harika da bu yoldan nasibi alır.

Mahir ise kendini affettirmek için Kader’in kapısının önünde geceyi geçirir. Bunu gören Kader ise acaba geri adım atacak mıdır?

Ahmet’in planını öğrenen Yaman’a mirası kabul etmeyeceğini söyleyen Feride ise öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Öte yandan Cüneyt ise beklemedik bir anda kendini Feride’nin karşısında bulur. İkilinin arasında yaşanan tartışma ile birlikte Feride’yi mirasla ilgili önemli bir kararın eşiğine gelir. Murat ve Sıla ise nikah gününe gelmiştir.

Son Güncelleme: 19.01.2017 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş