17 Ocak 2017 Salı 12:20
Beni Affet 1100.bölüm özeti 18 Ocak Çarşamba tüyoları neler yaşanıyor?

Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 18 Ocak Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi yeni haftada da sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Uzun yıllardır Star Tv gündüz kuşağında reyting kozu olarak yayın hayatına devam eden Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Firdevs’in Bahar ve Onur’u ayırmak için gösterdiği çaba ve kurduğu planlar ters düşer. Onur ise çocuk sahibi olmak istediğini belli edince Bahar ise geri adım atar. Bu gelişme ile birlikte ikili daha da yakınlaşacaktır. Kader ailesinin evinde yaraları sarma çalışmalarına devam eder.

Feride ise Ahmet’in avukatının miras ile ilgili söylediklerini ciddiye almaz ve onu evden kovar. Yaman tarafından babasının mirasına ortak olmakla suçlanan Feride’nin hamlesi ise merak konusu olmuştur.

Osman ise Murat ve Sıla’nın bir an önce evlenmesi için baskı yapmaya devam eder. Murat ise Sıla ile aralarında uçurum olduğunun farkına varır.

Son Güncelleme: 17.01.2017 22:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş