13 Ocak 2017 Cuma 11:12
Beni Affet 1098.bölüm özeti 16 Ocak Pazartesi tüyoları neler yaşanıyor?
 Star Tv ekranlarının fenomen dizilerinden olan ve hafta içi her gün yayınlanan Beni Affet dizisi ile alakalı bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 1098.bölüm ile 16 ocak Pazartesi günü sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 2017 yılında da adından sıkça söz ettiren Beni Affet dizisi bir haftaya daha nokta koydu.

16 ocak Pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanmaya hazırlanan dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Otelde işlerin doğrul yapılmamasının ardından Yaman çok sinirlenir. Feride’nin yarımdı ile birlikte otelde kriz durumu atlatılır ve Yaman’ın sert tavırları ise Feride’nin tepkisini çeker. İkili arasında ufak bir tartışma geçer ve Feride işi bırakma kararı alır. Osman ise Murat’a Muammer’in kızıyla evlenmesi gerektiğini belirtir.

Sevgi ve Şahin’in mağdur olmasını engelleyen Onur ise annesinin yaptığı kötülüğü yüzüne vurur. Köşeye sıkışan Firdevs ise durumu idare etmeye çalışır ancak Sevgi konuşulanları duymuştur.

Mahir ve Kader arasında yaşanan her şey ise ortaya dökülür. Mahir’in Kadere sunacağı artık tek bir seçenek kalmıştır o da Kader’i adeta şok eder.

Son Güncelleme: 13.01.2017 11:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş