09 Ocak 2017 Pazartesi 21:02
Beni Affet 1095.bölüm özeti 10 Ocak Salı tüyoları neler yaşanıyor?
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 1095.bölüm işe 10 Ocak Salı günü ekranlarda olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi  ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağı reyting kozlarından olan ve 2017 yılına da başarılı bir başlangıç yapan dizi 10 Ocak Salı günü yeni bölümü ile ekranlarda oluyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin yeni bölümünden gelişmeler şu şekilde;

1095.bölüm özeti:

Yeni bir hayat kurarak kızı için ayakta kalmaya çalışan Feride Cüneyt’in karşısında güçlü durur. Feride ise yeni başladığı işine giderken birden bire fenalaşan birine yardım eder ve onu hastaneye götürür.

Yaman ise Feride’nin geçmişi ile ilgili önemli bir bilgi edinir. Sedat ile olan ortaklıklarından kalan borçlarını ödemeyen Osman ise çare bulmaya çalışmaktadır.

Bahar ve Onur’u ayırmakta kararlı olan Firdevs ise ailesini evlerinden attırmak için harekete geçer. Harika ise Bahar’ın karşısına çıkmak için bir tezgah kurar ve sözde ona yardım eder.

Onur ise Harika ile Bahar’ı yan yana görünce adeta şok olur. Kader ise Ceylan’ın hamile olduğunu öğrenince bir kez daha şok yaşar

Son Güncelleme: 09.01.2017 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş