28 Aralık 2016 Çarşamba 16:14
Beni Affet 1086.bölüm özeti 29 Aralık Perşembe özeti neler yaşanıyor?
 Star Tv gündüz kuşağının en çok takip edilenleri arasında yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 1086.bölüm ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reyting rekorları kıran Beni Affet dizisinde heyecan  devam ediyor. 2016’nın son haftasında bir yılı daha geride bırakmak üzere olan Beni Affet dizisi 1086.bölüm ile 29 Aralık Perşembe günü ekranlarda oluyor.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Osman Feride’nin Cüneyt’ten boşanması için tüm hazırlıkları tamamlamıştır. Feride’nin ise Cüneyt’ten boşanmaya pek de niyeti yoktur. Sedat’ı adalete teslim etmek için bir girişimde bulunan Feride Cüneyt’ten kolay kolay vazgeçmeyecektir.

Evdeki gerilime artık bir son vermek isteyen Cüneyt ise artık ailesi ile birlikte mutlu olacağı günlerin geldiğine inanır. Yıldız ise yanına oğlunu alır ve Ankara’dan ayrılır.

Sonunda Bahar ile Onur birbirine kavuşmuştur. Harika ise Onur’un evlendiğini öğrenince deliye döner ve bunun ardından hesap sormaya karar verir.

Neriman Kader’in hamile kalmasının mümkün olmadığını anlar. Mahir’in ise Ceylan ile ilgili gerçekleri öğrenmesi artın an meselesidir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 28.12.2016 16:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş