22 Aralık 2016 Perşembe 14:15
Beni Affet 1082.bölüm özeti 23 Aralık Cuma tüyoları neler yaşanıyor?
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağının en çok takip edilen yapımlarından Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 23 Aralık Cuma 1082.bölüm ile ekranlarda olacak dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi Star Tv’nin gündüz kuşağındaki en büyük reyting kozlarından bir tanesi olmaya devam ediyor.

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Beni Affet dizisi 23 Aralık Cuma günü 1082.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Cüneyt her şeyden habersiz bir biçimde ameliyata alınır. Sedat ise geçmiş olsun bahanesi ile birlikte hastaneye gelince Kozanlar gerilir. Zühre ise Sedat’ın ve Feride ile konuşmasına şahit olur. Feride’nin bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Zühre ise Feride’yi takip etme kararı alır.

Umut ise beklenenin aksine Bahar ve Onur’a destek olur. Sosyal hizmetler uzmanı Yusuf’un velayeti konusunda olumlu bir yanıt vermesi beklenirken herkes tarafından beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Tüm bunlar olurken ise Yusuf’un Onur’a baba demesi ile birlikte gelişmeler oldukça ilginç etkilenecektir. Ceylan’a kimden hamile kaldığını soran Kader’in alacağı yanıtın yankıları ise herkes tarafından merak edilir.

Son Güncelleme: 22.12.2016 14:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş