20 Aralık 2016 Salı 14:46
Beni Affet 1080.bölüm özeti tüyoları 21 Aralık Çarşamba Star TV

Star Tv’nin en çok takip edilen dizilerinden Beni Affet ile ilgili gelişmeleri tam gaz aktarmaya devam ediyoruz. 21 Aralık Çarşamba günü 1080.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle!

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Gündüz kuşağının yıldızlarından olan Beni Affet 21 Aralık Çarşamba günü 1080.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Beni Affet dizisinde Cüneyt’in hastaneden çıkması ve Fırat’ın Hasret’i öldürdüğünü itiraf etmesi bir çok şeyin değişmesine neden olacaktır! İşte son bölüm ile ilgili bilgiler;

Son bölüm özeti:

Günlerdir sır perdesi şeklinde devam eden Hasret’in ölümü ile ilgili gelen bir itiraf Cüneyt’in suçsuz olduğunu ispat eder. Fırat Hasret’i öldürdüğünü açıklar.  Kozanlar ise Cüneyt’in hapishaneden çıkacağını öğrenir ve çok sevinir.

Sedat ise hapishaneden çıkmasına az bir zaman kalan Cüneyt’in ölmesi için emri vermek üzeredir ve Feride’ye çok zor bir teklifte bulunur. Bakalım Feride ne diyecek?

Yusuf’u velayeti ise Murat yüzünden tehlikeye girer. Bahar ise Yusuf’u alıp gitmeyi tek çare olarak görmektedir. Onur ise sosyal hizmetlerden bir şans daha almayı başarır! Neriman ve Ceylan’ın almak istediği gebelik testi ile birlikte bir takım sonuçlar eve gelecektir!

Son Güncelleme: 20.12.2016 14:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş