17 Aralık 2016 Cumartesi 13:38
Beni Affet 1078.bölüm neler yaşanıyor 19 Aralık Pazartesi Star Tv
 Star TV gündüz kuşağının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 19 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Osman Kozan ve ailesinin hikayesini ele alan Beni Affet dizisi 19 Aralık Pazartesi günü 1078.bölüm ile ekranlarda olacak.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşanacağı dizide son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hasret’in yalanlarını öğrenen Feride Osman Barış’ın Yıldız’ın oğlu olduğundan şüphelenmiştir ve Dna testi yaptırır. Yıldız, Fırat’ı Hasret’in ölümü ile ilgili iyice köşeye sıkıştırır ve duydukları karşısında adeta şok olur.

Zühre ise Cüneyt’in hapiste olmasından Feride’yi sorumlu tutar. Koğuşta kendine bir müttefik kazanan Cüneyt ise Osman Barış ile ilgili gerçekleri öğrenmeye çok yakındır.

Murat ise Yusuf’u yurt dışına kaçırmaya niyetlidir ve Onur’un onu yakalaması ile ilgili de bazı şeylere çok yaklaşmıştır. Sonunda güzel haberlerle Bahar’ın yanına gelen Pınar ise Bahar’dan duydukları karşısında afallamıştır.

Umur ise Neriman’ın Elif’i tuzağa düşürmesi için ayarladığı adamın peşine düşer.

Son Güncelleme: 17.12.2016 13:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş