09 Aralık 2016 Cuma 11:04
Beni Affet 1073.bölüm özeti tüyoları 12 Aralık Pazartesi neler yaşanıyor
 Gündüz kuşağının en çok takip edilen yapımları arasında yer alan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Dizi 1073.bölüm ile 12 Aralık Pazartesi günü sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan Beni Affet dizisi serüveni devam ediyor. Yine birbirinden önemli gelişmelerle haftayı kapatan ve seyircilerini meraklandıran  Beni Affet dizisi 12 Aralık Pazartesi günü 1073.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Son bölüm özeti:

Cüneyt Hasret’in yaralanmasının ardından masumiyetini ispat etme çalışmalarına devam eder ve olay yerinde Fırat’ın düşürdüğü bileklik bulunur. Zühre tarafından Sedat’ı hayatlarına onun soktuğu suçlaması ile şok olan Feride’nin tepkisi ise merak konusu olur.

Kızını korumak için Piraye ve Zühre arasındaki gerginlik ise devam eder. Polis Cüneyt’e silahın bulunmasının ardından şok edici şeyler söyler.

Onur’a Osman’ın karşısında arka çıkan Bahar ise yalnız kaldıklarında ise Onur ile tartışır. Bahar’ın da kendisine karşı bir şeyler hissettiğini belirten Onur Bahar’dan tokat yer. Onur her şeye rağmen Bahar’ı bekleyip bu evliliğe devam etme konusunda alacağı karar merak konusu olur.

Ceylan’ın Mahir’e olan hislerinden şüphe duymaya devam eden Kader ise Ceylan’ı köşeye sıkıştırır ve büyük bir hamle yapar.

Son Güncelleme: 09.12.2016 11:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş