08 Aralık 2016 Perşembe 20:56
Beni Affet 1073.bölüm fragmanı özeti neler yaşanıyor 9 Aralık Cuma

Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 1072.bölüm ile 8 Aralık Perşembe günü yayınlandı ve yeni bölümü merakla bekleniyor. İşte detaylar..

 

Uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağındaki en büyük kozlarından olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. İlk sezonun ardından Show Tv’den Star Tv’ye geçen Beni Affet dizisi son olarak 1072.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

9 Aralık Cuma günü haftanın son bölümü ile yayınlanacak olan Beni Affet’ten gelişmeler sizlerle;

Son bölüm özeti:

Hasret’in vurulduğu silah Cüneyt’e aittir ve bu yüzden Cüneyt karakolda zor anlar yaşar. Güzel haberler için Kozanlar’a giden Feride ise Zühre’nin suçlamalarının ardından şok geçirir. Yıldız’ın yanına gelen Fırat ise Yıldız’ı öper. Sedat’ın evini basan Murat ise Cüneyt’in oraya getirilen silahını bulmak için çaba gösterir.

Onur ile her şeye rağmen imzayı atıp evlenen Bahar kararından geri dönmemiştir. Osman ise öfkeden çılgına döner ve Onur ile ilgili bütün gerçekleri Bahar’a anlatır. Onur ise Bahar’a olan hislerinden bahseder ve Osman’a restini çeker.

Bahar ise kendisinden habersiz bir şekilde yapılan planları öğrenir ve Bahar’ın tepkisinin ne olacağı ise merak konusu olmuştur. 

Son Güncelleme: 08.12.2016 20:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş