02 Aralık 2016 Cuma 18:44
Beni Affet 1068.bölüm özeti 5 Aralık Pazartesi Star Tv
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağında yeni bölümleriyle hayranlarının karşısında olan Beni Affet dizisi 1068.bölüm ile 5 Aralık Pazartesi günü sevenlerinin karşısında oluyor. İşte dizi ile ilgili bilgiler..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Star Tv’nin gündüz kuşağında yer alan Beni Affet dizisi 5 Aralık Pazartesi günü 1068.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor.

Son bölüm özeti:

Cüneyt’in yalan söylemesinin ardından hayal kırıklığı yaşayan Feride eşyalarını toplar ve annesinin evine gider. Hasret’in suçüstü yakalanması için Savaş Komiser ile birlikte hareket eden Cüneyt ise sonunda gerçekleri anlatmak için Feride’nin karşısına geçer. Feride’nin sert sözleri ve aldığı karar Cüneyt’i allak bullak eder.

Onur ise Osman Kozan’ın  gerçek yüzünü Bahar’a eline geçen belgelerle gösterir. Bahar ise öğrendiklerinin karşısında dehşete kapılır ve Murat ile evlenmekten vazgeçer. Osman Kozan’a rest çeken Bahar’ın bu kararı ile birlikte ise Onur mutlu olur.

Kader ise söylenenlerin ardından şaşkınlık geçirir. Elif’e inanıp inanmayacağı ise merak ediliyor.

Bu haftayı da heyecan dolu gelişmelerle geride bırakan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 

Son Güncelleme: 02.12.2016 19:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş