01 Aralık 2016 Perşembe 15:04
Beni Affet 1067.bölüm özeti 2 Aralık Cuma tüyoları şok gelişmeler!
 Gündüz kuşağının en çok takip edilen dizilerinden olan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Beni Affet 2 Aralık Cuma günü haftanın son bölümü ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

İlk sezonunda Show TV ardından ise Star Tv ekranlarında uzun yıllar gündüz kuşağındaki başarısını devam ettiren Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 2 Aralık Cuma günü yeni bölümü ile yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Cüneyt Hasret’e kurduğu tuzağın işe yaramasını ister ve planını harekete geçirir! Feride ise Hasret ile Cüneyt’in görüştüğünü öğrenir ve Cüneyt’i takip etmeye başlar. Soluğu Hasret’in evinde alan Feride ise Cüneyt ve Hasret’e vereceği tepki merak edilir. Piraye ve Nazire ise bir araya gelerek geçmişteki defterleri bir daha açarlar.

Osman ve Zühre ise Bahar’ı Murat’a istemek için Kayacanların evine giderler. Osman’ın iyi niyetinden asla şüphe duymayan Bahar ise Yusuf için bu evliliğe razı olur. Onur ise Osman Kozan’ın Bahar’ın aleyhine hazırladığı bu dosyayı sonunda bulması ile işler karışır.

Mahir ve Ceylan arasında bir şeyler yaşanıyor olmasından şüphelenen Elif ise Ceylan’a hesap sorarken Kader bunu duyar!

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 01.12.2016 15:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş