30 Kasım 2016 Çarşamba 12:33
Beni Affet 1066.bölüm özeti 1 Aralık Perşembe neler yaşanıyor Star Tv
 Star Tv gündüz kuşağının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 1 Aralık Perşembe günü 1066.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle yayın hayatını sürdüren Beni Affet dizisi 2011’den bu yana gündüz kuşağındaki yerini almaya da devam ediyor. İlk sezonunda Show Tv’de yayınlandıktan sonra Star Tv’ye geçen Beni Affet dizisi 1066.bölüm ile 1 Aralık Perşembe günü yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Onur Bahar’ı evine getirir ve onu kendisi ile evlenmesi için ikna çabalarına devam eder. Bahar ise gerginlik ve huzursuzluktan bıkmıştır ve Osman Kozan’ın yanına gider. Söyleyeceklerini ise herkes merak eder. Onur ise Osman Kozan’ın Bahar’ın aleyhine tuttuğu dosyadan haberdar olur.

Feride ise annesinin Cüneyt ve Hasret ile ilgili söylediklerine inanamaz. Cüneyt ise Hasret’i suçüstü yakalamak ister ve Feride’ye de bu yüzden yalan söylemek zorunda kalır. Kocasının Hasret ile olan telefon konuşmasına şahit olan Feride gerçekleri öğrenmeye ramak kalmıştır.

Beni Affet dizisi ile ilgili bilgileri ve tüm merak edilenleri yerel haber farkı ile öğrenebilirsiniz.

Son Güncelleme: 30.11.2016 12:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş