29 Kasım 2016 Salı 16:03
Beni Affet 1065.bölüm fragmanı ve özeti 30 Kasım Çarşamba tüyoları
 Gündüz kuşağının en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi de Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden Beni Affet dizisi oldu. Hafta içi her gün ekranlarda olan Beni Affet dizisi 30 Kasım Çarşamba 1065.bölüm ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Uzun yıllardır Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi ilk olarak 17 Ekim 2011 tarihinde Show tv’de yayın hayatına başlamıştır. İlk sezonun ardından Star Tv’ye transfer olan Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor.

30 Kasım Çarşamba günü 1065.bölüm ile yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hasret ile birlikte konuşmak için Piraye Cüneyt’i orada görüp görecek midir merak edilir. Cüneyt ise Hasret’i takip eder ve Solmaz’ı hapishaneden kaçırmak için tuttuğu adama para verirken yakalar. Hasret bu anın fotoğraflarını çeker. Feride ise annesinin kendisinden bir şey sakladığını düşünür ve duyduklarına ise inanamaz!

Bahar ise Osman’ın söyledikleri ile birlikte Murat’ı çağırarak onunla bir konuşma yapar. Osman’ın Bahar ile ilgili planlarını öğrenen Onur ise çılgına döner ve hemen soluğu Murat’ın yanında alır.

Ceylan’ın butikte önemli bir mevkide işe başlaması ile birlikte Elif kendini dışlanmış hisseder.

Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 29.11.2016 16:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş