28 Kasım 2016 Pazartesi 15:28
Beni Affet 1064.bölüm fragmanı ve özeti 29 Kasım Salı tüyoları neler yaşanıyor
 Gündüz kuşağının en  çok takip edilen yapımlarından bir tanesi olan Beni Affet dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 29 Kasım Salı günü 1064.bölüm ile hayranlarının karşısında olmaya hazırlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün Star Tv’nin gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Uzun yıllardır yayınlanan her bölümü ile belirli bir hayran kitlesine sahip olan Beni Affet dizisi 29 Kasım Salı günü 1064.bölüm heyecanı ile sevenlerinin karşısında olacak.

Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hasret Cüneyt ile birlikte vakit geçirmek için sabırsızlanır ve Kozanların yanına gelerek Osman Barış’ı alır. Feride ise her şeyden habersiz bir şekilde Barış’ı vermek istemez fakat Cüneyt’in bu durumu olumlu karşılaması karşısında da şaşkınlığını gizleyemez. Cüneyt ise Hasret ve Osman Barış ile birlikte geçirdiği ilk günün ardından Hasret’i zor duruma sokacak bir bilgiye ulaşır.

Onur’un evlenmek teklifi ile birlikte şaşkına dönen Bahar ise durumu annesine anlatır. Sevgi ise onur ile ilgili olumlu konuşur. Evlenme teklifi ile herkesi şaşırtan Onur ise güzel bir jest ile Bahar’ın karşısına çıkar.

Osman ise her şeyden habersiz gibi Bahar’ın yanına gelir ve ondan Murat ile evlenmesini ister. Elif ise Ceylan’ın Mahir’e olan davranışlarından dolayı bir tuhaflık sezer.

Beni Affet dizisi ile ilgili bilgiler yerel haber farkı ile takip edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 28.11.2016 16:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş