25 Kasım 2016 Cuma 15:56
Beni Affet 1063.bölüm özeti 28 Kasım Pazartesi neler yaşanıyor
 Star TV’nin sevilen gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 25 Kasım Cuma günü yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle!

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Beni Affet dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağında yer alan Beni Affet dizisi son olarak 25 Kasım Cuma günü 1062.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Onur sonunda Bahar’ı karşısına alır ve elinde yüzük ile ona karşı olan hislerini itiraf eder. Onur sonunda Bahar’a ilan-ı aşk etmiştir. Bahar’ın tepkisi de şaşkınlık içerisinde beklenmektedir. Osman ise Onur’un kendisine rest çektiğini görünce de Murat’ı yanına çağırır ve herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir karara ima atar.

Hasret ise Cüneyt’ten öğrenmesi halinde Feride’yei sarsacak bir şey ister. Cüneyt ise Hasret’in işlediği suçları ortaya çıkartmak için planını devreye sokar. Hasret onu tuzağa çekecek ilk adımı çoktan atar. Feride ise tatil hazırlıkları yaparken planlar iptal olur. Fırat ise Zühre’den aldığı parayı inkar eder ve Yıldız’ın kime inanacağı konusu da merak edilir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 25.11.2016 15:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş