24 Kasım 2016 Perşembe 16:13
Beni Affet 1062.bölüm 25 Kasım Cuma neler yaşanacak
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve gündüz kuşağındaki en büyük reyting kozlarından olan Beni Affet dizisi 25 Kasım Cuma günü 1062.bölüm ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve Star Tv gündüz kuşağında yıllarca yayınlanan Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Her bölümü merakla takip edilen Beni Affet 25 Kasım Cuma 1062.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

1061.bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Hasret ve Sedat evlenirse Barış’ın velayetinin almaları daha kolay olacaktır. Bu gelişmenin ardından ise yankılar devam eder ve bunalan Feride’ye Cünet birkaç gün tatile çıkması konusunda öneride bulunur. Hasret ise annesi Solmaz’ı hapisten kaçırtmak için planlar yapar ve Cüneyt ise bu ana şahit olur. Fırat ise Zühre’nin verdiği kabul eder ve Yıldız’ı etrafında dolaşmaya devam edince de Zühre deliye döner.

Osman ise adamlarını yollar ve zorla olsa da Onur’u Ankara’dan göndermek zorunda kalır. Bahar ise her şeyden habersizdir ve kardeşlerinin açacağı butiğin hazırlıklarını yapmaya devam eder.

Onur açılışa davet edilir herkesi ve her şeyi karşısına alarak Bahar’a karşı olan aşkını ilan etme konusunda oldukça kararlıdır.

Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 24.11.2016 16:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş