23 Kasım 2016 Çarşamba 13:46
Beni Affet 1061.bölüm özeti 24 Kasım Perşembe neler yaşanıyor
 Gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve yıllardır Star Tv’nin bünyesine yer alan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. 24 Kasım Perşembe günü 1061.bölüm ile yayınlanacak olan dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen yapımlarından bir tanesi de Beni Affet dizisi olmuştur. Star Tv’nin uzun yıllardır bünyesinde barındırdığı ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Beni Affet dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor.

24 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Onur’un Ankara’dan gitmemesi ile birlikte Bahar ile Yusuf da mutlu olmuştur ancak Osman ise çılgına döner ve sonunda Onur ile yüzleşir. Osman geçmişe dair gerçekleri Onur’un yüzüne vurur ve bu yüzleşme çok sert geçer. Onur ise Bahar’a olan hislerinin arkasındadır ve bu çıkış da Osman’ı şaşkına çevirir. Mahir ile Kader sonunda barışmıştır ve butiğin açılışında hazırlıklar devam eder.

Cüneyt ise Hasret’e evden ayrılmasını söyler. Hasret iyice köşeye sıkışır ve Sedat ona herkesin önünde evlenme teklifi eder. Cüneyt ve Feride’nin bu duruma tepkisi ise merak konusu olur. Zühre ise Fırat’ı Yıldız’dan uzaklaştırmak isterken Fırat’a yüklü bir para teklif eder. Fırat ise bu duruma çok farklı bir tepki verir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Star Tv’de!

Son Güncelleme: 23.11.2016 16:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş