13 Aralık 2016 Salı 12:39
Babam Ve Ailesi Suzan Ölecek mi?Ceyda Düvenci Diziden Ayrılacak mı?
 Kanal D ekranlarının yeni dizisi Babam ve ailesi yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ederken dizide Suzan öldü mü merak ediliyor. Ceyda Düvenci diziden ayrıldı mı? Ceyda Düvenci Babam ve Ailesi dizisinden neden ayrıldı ?işte merak edilen soruların cevabı sizler için sayfamızda aktarıldı.

2016 - 2017 sezonun yeni aile dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Ceyda Düvenci katıldı. Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak'ın senaryosunu yazdığı dizinin başrollerinde Bülent İnal ve Ayça Bingöl yer alıyor.

Kanal D televizyonlarının beğenilen dizisi Babam ve ailesi bu hafta hüzün dolu sahneleri yer veriyor. Mert'in annesi olarak karşımıza çıkan Suzan karakterini canlandıran ekranların deneyimli oyuncu Ceyda Düvenci diziden ayrıldığı yönünde haberler dolaşırken, bizi yakından takip eden izleyicilerin konu hakkında araştırma yaptık. Ceyda Düvenci Babam ve Ailesi dizisinden ayrılıyor mu sorusunun cevabını sizler için sayfamızı hazırladık.

Babam ve Ailesi dizisinde son bölümde Suzan'ın kendini astığı sahne ile izleyici adeta ekran başına kilitlendi.Hüzün dolu sahnelerin yaşandığı bu bölümde izleyiciler gözyaşlarına hakim olamadı. Peki Suzan öldümü Ceyda Düvenci ayrılacak mı ?

Ceyda Düvenci normal hayatta 8 haftalık hamile hamileliğinin dizideki karakterinde zor dakikalar yaşanmasına neden olabileceğini düşünürsek. Bu nedenle diziye veda etmesi muhtemel gibi görünüyor.İlerleyen bölümlerde Ceyda Düvenci sağlık durumunun düzelmesi ile programa devam eder mi bilemiyoruz, ancak Ceyda Düvenci gibi profesyonel bir oyuncunun diziden ayrılması İzmir reyting sıralamalarını etkileyecek gibi görünüyor .

Son Güncelleme: 13.12.2016 13:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş