28 Kasım 2016 Pazartesi 11:22
Babam ve Ailesi 12.bölüm fragmanı çıktı mı 5 Aralık Pazartesi Kanal D
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Babam ve Ailesi dizisinde heyecan devam ediyor. 28 Kasım Pazartesi akşamı yeni bölümü yayınlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarının ilgi ile takip edilen dizilerinden olan Babam ve Ailesi dizisinin oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda Kanal D’nin önemli reyting kozlarından olan Babam ve Ailesi dizisi bu hafta 11.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine oldukça önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta ile ilgili özet bilgileri şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Babam ve Ailesi dizisinde Hasret Tarık ile yeniden karşılaşır. Tarık Hasret’e iş teklifi eder. Tam her şey yoluna giriyor diye düşünmeye başlayan Hasret kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Üstelik yardımına hiç ummayacağı insanlar koşacaktır.

Öte yandan ise Ahmet’ten şirkette olanlar ve Kemal’in üzerine görünenlerle ilgili bilgi isteyen Nilgün’ün planları farklıdır. Fadıl ile Macide’nin ortaklığı git gide pekişmeye devam etmektedir. Ahmet kimsenin ummadığı sırlara ulaşıp herkesi şaşırtacaktır.

Babam ve Ailesi Konusu

Kemal İpekçi İstanbul’da karısı Suzan  ve çocukları Mert ve Çiçek ile birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Mert’in başından geçen bir olay ile birlikte Kemal’in Adana’da kimselerin bilmediği bir hayatı daha ortaya çıkar!

Son Güncelleme: 28.11.2016 11:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş