13 Aralık 2016 Salı 11:48
Ayrık Otu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?Oyuncu Kadrosu ve Konusu
 Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor ünlü yönetmen Tomris Giritlioğlu'nun imzası ile hazırlanan Ayrıkotu isimli bizi hakkında merak edilenleri sizler için paylaştık.Ayrıkotu dizisi oyuncuları kimlerden oluşuyor .Dizinin konusu nedir ne zaman yayınlanacak gibi soruların cevabını merak edenler için sayfamızda hazırladık.

Kanal D'nin yeni dizisi ayrık otu muhteşem bir dram dizisi olarak karşımıza çıkıyor.Dizinin kadrosu oluşturulurken görüşmeler halen devam ediyor. 2017 sezonunda izleyici karşısına çıkması beklenilen Ayrık otu dizisi Tomris Giritlioğlu imzalı olacak. Tomris Giritlioğlu  daha önce Gülbeyaz, Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Hatırla Sevgili, Gönülçelen ve Kayıp Şehir gibi bir çok önemli diziye imzasını atmıştı.

Muhteşem bir drama dizisi olarak karşımıza çıkacak olan ayrık otu dizisi için oyuncu çalışmalarına başlandı .Türkiye'nin en iyi dram dizisi yazarı olan Tomris Giritlioğlu uzun zamandır çalıştığı proje için start verdi .Kanal D ile 13 bölüm Garanti yayın anlaşmasına Varan Tomris Giritlioğlu dizinin tutulması halinde 2017-2018 sezonunda da devam edebileceği açıklamalarında bulundu. Bir dram dizisi olarak karşımıza çıkacak olan ayrıkotu projesi birbirine deli gibi aşık olan iki gencin arasına girilmesini gözyaşlarıyla izleyeceğiniz bir konuya sahip olacak .

Ayrık Otu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D ekranlarında mart nisan aylarında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Tomris Giritlioğlu’nun yeni dizisi Ayrık Otu ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Türkiye’de ki en iyi dram dizisi yazarları arasında gösterilen ve yaklaşık iki sezondur yeni projesi Ayrık Otu ile ilgilenen yönetmen ve Senarist Tomris Giritlioğlu yeni dizisi için cast çalışmalarına başladı.

Kanal D ile 13 bölüm garanti yayın anlaşmasına varan Tomris Giritlioğlu dizinin sevilmesi halinde dizinin 2017 2018 sezonunda da devam edebileceğini belirtti.

Dram projesi olacağı açıklanan Ayrık Otu projesinde bir birine deli gibi aşık olan iki gencin arasına girmeye çalışılması konu edinecek.

Ayrık Otu Dizisi Oyuncuları

Ayrık Otu dizisi ile ilgili bir çok ünlü isme tekliflerin gittiği ve oyuncuların senaryo incelemesi devam ettiği biliniyor. Ayrık Otu projesini kabul eden oyuncular belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

 

 

Son Güncelleme: 13.12.2016 11:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş