25 Kasım 2016 Cuma 13:23
Aşk ve Mavi saat kaçta başlıyor
 ATV ekranlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin yeni bölümü saat kaçta başlıyor sorusunun cevabı sizlerle..

 

Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi her Cuma yeni bölümleriyle ATV ekranlarında sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin yeni bölümlerinin saat kaçta başladığı ile ilgili sorunun cevabı da haberimizde yer almaktadır.

Aşk ve Mavi saat kaçta başlıyor

4.bölüm ile 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda olacak Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölümü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak. Dizi her her hafta Cuma akşamı saat 20.00’de karşınızda!

Son bölüm özeti:

Abisinden sonra babasını da kaybetmenin üzüntüsünü ve şokunu yaşayan Mavi yıkılır. Herkes Mahmut’un kaderi ile öldüğünü düşünse de o gece yaşanılanların tek şahidi olan Fatma  ise gördüğü manzaranın etkisinden çıkamaz ve vicdan azabından dolayı polise gitme kararı alır.

Cemal ise durumdan son anda haberdar olur ve tehditlerle vazgeçirir. Ali ise Mavi’nin ailesinin kötü durumda olduğunu ve konakta kalması gerektiğini düşünür. Refika ise Hasibelerin konakta hizmet etmeleri karşılığında kalabileceğini söyler ve Hasibe ise ne olursa olsun konakta kalmak istediğini ve Mavi’ye bu teklifi kabul edeceğini söyler.

Son Güncelleme: 25.11.2016 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş