25 Kasım 2016 Cuma 19:08
Aşk ve Mavi hangi gün yayınlanıyor

ATV’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan ve usta oyuncu kadrosu ile yoluna başarılı bir şekilde devam eden Aşk ve Mavi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Aşk ve Mavi yayın günü ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi sevenlerinin merak ettiklerini hazırlamaya ve siz değerli okurlarımıza sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına merhaba diyen Aşk ve Mavi dizisi hangi gün yayınlanıyor sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Aşk ve Mavi her Cuma akşamı saat 20.00’de ekranlarda olmaya devam ediyor. Dizi 4.bölüm ile 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oluyor.

Dizinin bu haftaki bölümünde babasının ölünün ardından yıkılan Mavi üzüntü içerisindedir. Herkes Mahmut’u eceli ile öldü bilse de o akşam olanlara şahit olan Fatma polise her şeyi anlatmaya karar verir. Ancak Cemal onu tehdit eder ve Fatma bu kararından vazgeçer.

Hasibe ve ailesi ise Ali’nin kararı ile birlikte Göreçkilerin konağına yerleşmek için harekete geçerler. Refke Hanım ise bir şartla onların konağa gelmesine izin verir. Hasibe ve ailesi konaktakilere hizmet etme karşılığında konakta kalmayı kabul ederler

Son Güncelleme: 25.11.2016 19:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş