06 Şubat 2017 Pazartesi 17:24
Aşk ve Mavi Dizisinin Güzel Oyuncucu Burcu Kıratlı Kimdir?Mavi Hayatı ve Biyografisi

Türkiye’nin TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elde Var Hayat adlı dizindeki Yağmur rolüyle tanıdığı Burcu Kıratlı 23 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünde eğitimi tamamlayan Burcu Kıratlı bir çok ünlü gibi tiyatro eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almış. Su ve Ateş, Peri Masalı gibi filmlerin yanı sıra Diriliş Ertuğrul dizisindeki Gökçe karakteri de izleyicinin oldukça dikkatini çekmiştir.

Kenan Erçetingöz’ün kızı olan Burcu Kıratlı’nın kariyer hayatını bir kenara koymak gerekirse, oyuncu güzelin aşk hayatı da epey dikkat çekiyor. Evet, Burcu Kıratlı ünlü yakışıklı  Ahmet Kural’ın eski nişanlısı. Orhan Gencebay’ın yüzüklerini takmasıyla dikkat çeken nişan maalesef ikilinin yüzüklerini atmasıyla  son buldu. Söylentilere göre artık ikili arasında bir merhaba bile kalmamış durumda.
Şu sıralar Aşk ve Mavi adlı diziyle gözleri üzerine toplayan güzel Mavi rolünü Ali karakterini canlandıran Emrah’la paylaşıyor. Yıllar sonra Emrah’ın da ekranlara dönmesini sağlayan dizi Nevşehir’in eşsiz manzarasıyla izleyenlerle buluşuyor. Mavi abisinin intikamını almak isterken hiç yaşanmaması gereken bir şey yaşar ve birbirlerine aşık olurlar. Mavi’nin abisinin katili Ali’nin abisidir ancak Ali yüreklilikle abisi için suçu üslenip yıllarca hapis yatmıştır.
Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Tuvana Türkay, Uğur Uzunel gibi eşsiz isimlerin de rol üstlendiği dizi Aşk ve Mavi, her Cuma akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında seyircilerle buluşuyor.

Son Güncelleme: 06.02.2017 17:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş