25 Kasım 2016 Cuma 21:46
Aşk ve Mavi Ayşegül Ünsal kimdir biyografisi
 ATV ekranlarının parlayan yıldızları arasında yer alan Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ayşegül Ünsal ile ilgili merak edilenleri ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar..

 

Cuma akşamlarının reytinglerde üst sıralarda yer alan dizilerinden olan Aşk ve Mavi dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimler yer alıyor. Dizide mavinin annesi Hasibe karakterini canlandıran Ayşegül Ünsal ile ilgili merak edilenleri de siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ayşegül Ünsal kimdir?

Ayşegül Ünsal 17 Ağustos 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ülkemizin usta oyuncuları arasında yer alan Ayşegül Ünsal tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Beşiktaş Kız Lisesi’nde ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan Ünsal 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden ise 1996 yılında mezun olmuştur. Sayısız tiyatro, dizi ve sinema filminde yer alan Ayşegül Ünsal son olarak 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde Meral karakterini canlandırmıştır.

Köprü, Gelin, Babam ve Biz gibi dizilerde de rol alan Ayşegül Ünsal Aşk ve Mavi dizisinde Mavi’nin annesi Hasibe rolünü canlandırmaktadır.

Son Güncelleme: 25.11.2016 22:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş