16 Aralık 2016 Cuma 22:35
Aşk ve Mavi 8.bölüm fragmanı çıktı mı Mavi Gerçeğe Yaklaştı 23 Aralık  2016 Cuma
 Cuma akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinde heyecan devam ediyor. Aşk ve Mavi bu hafta 7.bölüm ile 16 Aralık Cuma akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Burcu Kıratlı, Emrah İpek gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine hitap eden Aşk ve Mavi dizisi 7.bölüm ile ekranlarda oldu.

23 Aralık Cuma akşamı yeni bölümü ile yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisinde Ali geçmişte olanları Mavi’ye anlatma kararı verir. Peki anlatacak mıdır?
Son bölüm özeti:

Cemal bir taraftan Birgül’ün şantajı diğer taraftan ise Safiye’nin kıskançlıklarıyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Cemal adeta köşeye sıkışmıştır!

Birgül’ün istediklerini yerine getirmeye devam eden Cemal diğer yandan da karşı tarafı zor durumda bırakacak bir yol aramaya devam eder. Bu konuda Hasibe’den yardım ister.

Ali ise büyük bir kararın eşiğine gelmiştir. Cinayeti Cemal’in işlediğini itiraf etse Mavi’ye aralarının düzeleceğini düşünmektedir. Ali Mavi’ye açılmaya karar vermiştir.

Geçtiğimiz hafta ise Sevda ve Pembe’yi kurtaran İlyas Ali’nin beklenmedik tepkisi ile karşı karşıya gelmiştir. Ali ise İlyas ile Mavi’yi gecenin o saatinde bir arada görünce Mavi’nin aldattığını düşünmektedir. Mavi ise çok kırılmıştır.

 

Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sitesinin ardından yerel haber’de olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 16.12.2016 17:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş