09 Aralık 2016 Cuma 10:56
Aşk ve Mavi 7.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 16 Aralık Cuma ATV
 Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinde heyecan sürüyor. Ali ile Mavi arasındaki soğukluk devam ediyor. Dizi bu hafta 6.bölüm ile 9 Aralık Cuma akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Cuma akşamlarına damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Burcu Kıratlı ve Emrah İpek’in yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi bu hafta birbirinden önemli gelişmelerle sevenlerinin karşısında oldu.

Ali ile Mavi arasında yaşanan konuşmalar Ali’nin yüzüğe çıkarmasına neden olurken ikili arasında bağın tamamen kopmasına neden olabilir!

Son bölüm özeti:

İlyas ile Ali arasındaki gerilim yükselmeye devam eder. Sevda ve Pembe’yi kurtaran İlyas Ali’nin sözlerinin ardından büyük bir şok yaşamıştır. Mavi ile İlyas’ı gecenin o saatinde bir arada gören Ali ise gördüğü manzaranın ardından yanlış yorum yapar. Ve Mavi’yi ise kendisini aldatmakla suçlar.

Ali ikilinin ilişkisi olduğunu düşünmektedir ve İlyas’n üstüne yürür. Ali’nin suçlamalarının ardından Mavi çok kırılır ve yüzüğü çıkartır. Ali’nin de geri adım atmaya hakkı yoktur.

Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı ATV resmi sitesi ile birlikte yerel haber’de olacaktır. Detaylar için tıklayınız

Son Güncelleme: 09.12.2016 10:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş