02 Aralık 2016 Cuma 22:15
Aşk ve Mavi 6.bölüm fragmanı yayınlanıyor 9 Aralık 2016 Cuma yeni bölüm ATV
 Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Aşk ve Mavi’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. 9 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan 6.bölüm merakla takip ediliyor ve bekleniyor. İşte Aşk ve Mavi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinin başrollerinde Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimler yer alıyor. Şuana kadar başarılı bir performans gösteren dizi bu hafta 2 Aralık Cuma akşamı 5.bölüm ile ekranlarda oldu.

5.bölüm özeti:

Mavi her ne kadar belli etmese de Ali’nin boşanma teklifine üzülür. Mavi ile Ali’nin boşanma haberini alan konak ahalisi ise bu haberi düğün havasında kutlar. Öte yandan Hasibe ise konaktan gidecek olmanın korkusu ile sarsılır.

Cemal ise babasını Hamza ile Sami’ye verdiği paranın İsmet’in kumar borcu olduğuna inandırması için bir plan yapar. Cemal’in yaptığı bu plan ile birlikte kabak İsmet’in başına patlar.

Mavi ile Ali’nin ilişkisi bıçak sırtında zor şartlarda ilerlemeye devam ederken Pembe ve Sevda’nın evden kaçması ise işleri karıştırır!

 

Aşk ve Mavi Ali ( Emrah )

Dizinin başrol isimlerinden olan Emrah’ın canlandırdığı Ali karakteri Ürgüp’ün büyük ailelerinden Göreçkilerin ortanca oğludur. Abisinin işlediği cinayeti üstüne alarak onun yerine hapis yatan Ali fedakar ve yürekli bir adamdır.

Aşk ve Mavi Mavi ( Burcu Kıratlı )

Burcu Kıratlı’nın canlandırdığı Mavi karakteri ise güzel, hırçın ve bir o kadar da naif bir karakterdir. Çok sevdiği abisinin öldürülmesinin ardından intikam yemini eden Mavi bir şekilde Ali ile evlenip Göreçkilerin konağına yerleşir.

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş