25 Kasım 2016 Cuma 21:58
Aşk ve Mavi 5.bölüm fragmanı yayınlanıyor 1 Aralık Cuma ATV
 Cuma akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından olan Aşk ve Mavi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili gelişmeler ve merak edilenler sizlerle!

 

Başrollerinde Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin yer aldığı ve Cuma akşamlarının yeni reyting rekortmenlerinden olan Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Mavi’nin abisinin öldürülmesinin ardından almak istediği intikamın hikayesini ele alan Aşk ve Mavi dizisi bu hafta 4.bölüm ile 25 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta yaşananlar şu şekilde;

4.bölüm özeti:

Babasının ölümü ile birlikte Mavi yıkılır. Mahmut’un sarhoşken düştüğünü düşünmesinden dolayı kimse bu ölümden şüphe duymaz. O gece olanlardan dolayı Fatma vicdan azabına daha fazla dayanamaz ve Cemal’i polise ihbar etmek ister. Cemal ise Fatma’yı son anda tehditleri ile vazgeçirir.

Hasibe ise Ali’ye vicdan sömürüsü yaparak Mavi’nin ailesinin kötü durumda olmasına dayanamayıp konakta oturmalarını sağlar. Ali’nin verdiği karar ise konakta büyük olayların yaşanmasına neden olur.

Refika ise Hasibelerin kalmasına konakta hizmet etmeleri şartı ile izin verir. Hasibe ise ne olursa olsun konağa yerleşmekten yanadır ve Mavi’nin tüm itirazlarına rağmen bunu kabul eder!

Aşk ve Mavi dizisi her Cuma akşamı yeni bölümleriyle saat 20.00’de ATV ekranlarında!

Son Güncelleme: 24.11.2016 18:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş